Rahustavad ja Siluvad tooted

Tundliku ja ärritunud naha õrn ja efektiivne hooldus. Jätab siidise naha tunde.

Näitan kõiki 3 tulemust

 • 160 Sensi`Repair Cream 50ml – rahustav stressivastane kreem

  69,00

  160 Crème SENSI’REPAIR anti-stress niisutab, rahustab, toidab ja annab nahale optimaalse heaolu tänu oma õhulisele tekstuurile. Innovaatiliste toimeainete ja probiootilise kompleksi kombinatsioon tugevdab nahabarjääri, aktiveerides naha taastumist ja rakkude uuenemist ning tagades niisutatuse. Aloe vera, taimeõlide ja sheavõi koostis rahustab ja vähendab punetust, niisutab ja toidab nahka. Lisaks toimivad kaitsvad toimeained kilbina, kaitstes nahka välisagressorite, vananemisilmingute ja ärrituse eest. Päevast päeva on nahk rahunenud, pingevaba ja lõdvestunud. Uuesti tasakaalustatuna on see paremini kaitstud ja vastupidavam stressile ja keskkonnateguritele.

  PEAMISED AKTIIVSED KOMPONENDID: ŠVEITSI MEE ENSÜÜM, PROBIOOTILINE KOMPLEKS
  (Maltodekstriin+Laktobatsillideensüüm), RIISIÕLI, NMFKOMPLEKS, ALOE VERA, SHEAVÕI, SKVALAAN
  MAGUS MANDLIÕLI, PÄEVALILLE ÕLI, BIOMEETILINE NAHA-LIPIIDIDE KOMPLEKS
  (Bisabolool,keramiidid ja fütosterool), EKTOIIN, E-VITAMIIN

 • 140 Sensi`Repair Serum 30ml – rahustav stressivastane seerum

  83,50

  140 Sérum SENSI’REPAIR  leevendab oma kerge ja siidise tekstuuriga koheselt tundliku naha pingeid. Innovaatiliste toimeainete ja probiootilise kompleksi kombinatsioon tugevdab nahabarjääri, aktiveerides naha taastumist ja rakkude uuenemist ning tagab niisutatuse. Aloe vera, taimeõlide ja sheavõi koostis rahustab ja vähendab punetust, niisutab ja toidab nahka. Lisaks sellele toimivad kaitsvad toimeained kilbina, kaitstes nahka väliste agressorite ja vananemisilmingute eest. Nahk on koheselt rahunenud, pingsam ja tasakaalustatud ning on paremini kaitstud ja reageerib vähemtundlikult stressile ja keskkonnamõjudele.

  PEAMISED AKTIIVSED KOOSTISOSAD: PROBIOOTILINE KOMPLEKS, ALOE VERA JA SHEAVÕI, SEESAMI ÕLI, ŠVEITSI MEE ENSÜÜM, MAGUS MANDLIÕLI, PÄEVALILLE ÕLI,  BIOMEETILINE NAHA-LIPIIDIDE KOMPLEKS (bisabolool,keramiidid ja fütosterool), MAKRO ALGINAADID, EKTOIIN

 • 161 Sensi`Repair Recovery balm 50ml – taastav balsam

  71,50

  Rikkaliku tekstuuriga 161 Baume Réparateur SENSI’REPAIR kreem sisaldab eksklusiivseid toimeaineid, mis toidavad, parandavad ja rahustavad reaktiivset ja stressis tundlikku nahka. Taimsete ekstraktide ja keramiidide kombinatsioon tugevdab naha barjääri, toimides naha taastamisel ja uuendamisel, säilitades samal ajal selle hüdratsiooni. Loodusliku päritoluga koostisosade kombinatsioon Manuka, arnika ja kummeli meega koos niisutavate ja toitvate toimeainetega vähendab ja ennetab ebamugavustunnet ja punetust ning rahustab nahka. Merekompleks tasakaalustab nahka ja kaitseb seda väliste agressorite eest. Nahk on taas tasakaalus ja kaitstud, vastupidavam ning reageerib vähem stressile ja keskkonnamõjudele.