Soin Dermatologique tooteliin

SOIN DERMATOLOGIQUE kirg on probleemse naha tasakaalu viimine ja selle säilitamine. Selle sarja tooted on väga paindlikud, mis annab võimaluse ravida nahka vaid sinu enda naha vajadusest lähtuvalt. See täiuslik dermatoloogiline nahahoolduste sari aitab nelja peamise nahaprobleemi korral: NAHA EBAPUHTUS, PIGMENTATSIOON, KUPEROOSA ja NAHA KUIVUS.

Näitan kõiki 2 tulemust

 • D-540 Anti-dryness serum – Niisutav seerum 30ml

  89,60

  Kreemjas geel. Jätab nahale kerge, kaitsva kihi. pH4,8-5,8.
  Delikaatselt lõhnastatud seerum, mis sisaldab rahustavaid ja niisutavaid aktiivseid toimeaineid naha kuivuse, ärrituse ja ketenduse vastu. Mõeldud spetsiaalselt väga kuivale nahale.Kasuta igal hommikul ja õhtul peale naha puhastamist näole ja kaelale, masseeri kergelt nahale. Kobarõitega nartsissi ekstrakt – vähendab märgatavalt sügelust, ärritusi ja naha ketendust, stabiliseerib naha kaitsekihti, optimeerib naha elastsust, Tsentella asiatica ekstrakt – kaitseb rakke oksüdatiivse kahjustuse vastu ja aitab nahal taastuda, Vananemise vastased peptiidid – vähendavad nähtavalt kortsude arvu ja sügavust, stimuleerivad kollageeni tootmist nahas. Saastevastane kompleks – kaitseb nahka keskkonna ebasõbraliku mõju eest.

 • D-520 Anti-pigmentation brightening serum – Pigmentatsioonivastane säraandev seerum 30ml

  89,60

  Kerge geel, mis imendub nahka väga kiiresti. pH 5.5-5.7 .Delikaatselt lõhnastatud, optimaalselt kontsentreeritud seerum pigmentatsioonivastase ja vananemisevastase toimega.Seerum, mis muudab pigmendilaigud vähemmärgatavamaks ja aitab täiendada näokreemi tulemusi.Kanna igal hommikul ja õhtul näole ja kaelale peale naha puhastamist ja masseeri kergelt naha sisse. Herne ekstrakt-vähendab pigmentatsiooni kahel viisil ja helestab nahka, Mädarõika puuseemne ekstrakt kaitseb nahka negatiivse keskonna mõju eest, Mungalille ekstrakt – optimeerib naharakkude hapniku varustust.