Boosterid

ULTIM’BOOST- kiire elutempoga sobivparim kodune iluhooldus. P e r f e k t n e täiendus Sinu igapäevasele nahahooldus rituaalile,hoidmaks Sinu nahka noorena.
ULTIM´BOOST tugevdab hooldustoodete mõju, mida Sa tavapäraselt kasutad.

Näitan kõiki 6 tulemust

 • 005 Ultim`Boost Lifting – Pinguldav nahaturgutaja 15ml

  86,50

  Ülimalt noorendav lahendus neile, kelle elustiil on stressirohke, vähese füüsilise aktiivsusega ja kellel esineb unehäireid. Toimib nahal 12 tundi. Kasuta kaks korda päevas. Kanna puhtale nahale, enne harjumuspärast seerumit ja kreemi. Ilukuur kestab 28 päeva. Sisaldab teemandi kompleksi, mis pinguldab, tihendab, silendab ja kaitseb nahka. Sveitsi “jääveini” ekstrakt trimmib, niisutab, silendab kortse. Nahk muutub nooruslikumaks, pingsamaks, tihedamaks.

 • 001 Ultim`Boost Hydration – Niisutav nahaturgutaja 15ml

  86,50

  Ülimalt niisutav.  Kui su nahk on janune tingituna kiirest ning stressirohkest elustiilist ja väliskeskkonna kahjulikkudest mõjutustest, siis on see niisutav nahaturgutajas parim lahendus.
  NIISUTAB – sügavuti, koheselt ja kauakestvalt.  Neli erisuurusega hüaluroonhappe molekuli niisutavad nahka eri tasanditel.
  ELUSTAB – annab olulisi mineraalaineid ja mikroelemente. Toimib nahal 12 tundi. Tugevdab järgnevate toodete mõju.

  Kasuta kaks korda päevas. Kanna puhtale nahale, enne harjumuspärast seerumit ja kreemi. Ilukuur kestab 28 päeva. 4-molekulaari hüaluroonhapete segu tagab kohese, pikaajalise ja sügava niisutuse ning silub nahka. Hydrokompleks niisutab, silub ja rahustab. Mäekristall elustab, annab olulisi mineraalaineid ja mikroelemente. Õunaekstrakt ja rakuaktivaator kaitsevad dehüdratsiooni eest.

 • 003 Ultim`Boost Regeneration – Taastav nahaturgutaja 15ml

  86,50

  Naha uuenemist toetav. Parim lahendus neile, kes viibivad palju ebasõbralikus keskkonnas (konditsioneeritud ruumid, temperatuuri kõikumised, saastatus), kelle toitumine on ühekülgne või ebatervislik (dieet, rämpstoit) ning kelle hormonaalne seisund on ebastabiilne (menopaus).Toimib nahal 12 tundi. Kasuta kaks korda päevas. Kanna puhtale nahale, enne harjumuspärast seerumit ja kreemi. Ilukuur kestab 28 päeva. Sisaldab argaania tüvirakkude ekstrakti, mis aitab parandada naha regeneratsiooni. Rojal Jelly (Mesilaspiima) peptiidid stimuleerivad naharakkude uuenemist. Astelpajuõli toidab ja elustab,nahk näib toidetud ja taastatud.

 • 004 Ultim`Boost Radiance – Säraandev nahaturgutaja 15ml

  86,50

  Kui sul on hetkel ebastabiilne hormonaalne seisund (rasedus, taastumine peale rasedust, menopaus), endogeenne stress, une probleemid, siis ülimat energiat andev 004 Radianse Booster on just see, mis aitab taastada särava jume. Toimib nahal 12 tundi. Kasuta kaks korda päevas. Kanna puhtale nahale, enne harjumuspärast seerumit ja kreemi. Ilukuur kestab 28 päeva. Sisaldab 24 karaadist kulda, mis stimuleerib naha aktiivsust ja võimendab raku energiat. Magusa hirsi ekstrakt tihendab, pinguldab, silendab nahka.

 • 006 Ultim`Boost Uniformity – Ühtlustav nahaturgutaja 15ml

  86,50

  Naha tooni ühtlustav. Sobib neile, kelle hormonaalne seisund on ebastabiilne või elustiil on seotud viibimisega ebasõbralikus väliskeskkonnas (temperatuuride kõikumine, UV kiirgus, saastatus). Toimib nahal 12 tundi. Kasuta kaks korda päevas. Kanna puhtale nahale, enne harjumuspärast seerumit ja kreemi. Ilukuur kestab 28 päeva. Sisaldab valge pojengi ekstrakti, mis kirgastab ja kaitseb. Pärli ekstrakti, mis niisutab, toidab, silendab. Kressi ja soja liposoomide kompleksi, mis aitab vähendada ja ennetada pigmendilaike.

 • 002 Ultim`Boost Purity – Kirgastav ja puhastav nahaturgutaja 15ml

  86,50

  Kirgastav ja puhastav. Kui sinu nahk on stressis ebasobivast toidust, unevõlast, ebasõbraliku keskonna mõjutustest, aitab see nahaturgutaja nahal süvapuhastuda. Toimib nahal 12 tundi järjest. Kasuta kaks korda päevas. Kanna puhtale nahale, enne harjumuspärast seerumit ja kreemi. Ilukuur kestab 28 päeva. Lootoseõie ekstrakt annab kerge, kooriva efekti. Kaaviari ja laimi ekstrakt kirgastab, silendab, ühtlustab nahka.
  Pistaatsiapuuvaigu ekstrakt aitab ahendada poore ja matistab. Nahk näib puhtam ja ühtlasem, nahal esineb vähem rasu ületootmise märke.