Rakke uuendav ja kaitsev liin

Tugevdab nahka seda kaitstes:
Kaitseb nahka õhusaaste ja UVA/UVB kiirguse eest.

Näitan kõiki 4 tulemust

 • 460 Nutri`Vital Cream 50ml – Nutri`Vital kreem

  109,00

  Kerge tekstuuriga 460 Nutri Vital Cream on välja töötatud kuiva ja väga kuiva naha vajaduste rahuldamiseks. Koostise keskmes on väärtuslikud toitained ning taastavad ja kaitsvad toimeained. Kõik need toimeained toimivad sünergias, et rahustada nahka ja aidata taastada selle lipiidide tasakaalu ja barjäärifunktsiooni. Samuti aitavad nad parandada naha enesekaitsemehhanisme väliste stressitegurite korral, et vältida barjääri funktsiooni uut nõrgenemist. KOMBINATSIOON SKVALAANIST, LIPIIDIDE KOMPLEKSIST, LINASEEMNE EKSTRAKTIST NING ERINEVATEST LOODUSLIKEST ÕLIDEST JA VÕIDEST -Annab nahale väärtuslikke lipiidielemente. E-VITAMIINI, MIKROVETIKAEKSTRAKTI JA FERMENTEERITUD TOIMEAINE KOMBINATSIOON – Aitab parandada naha enesekaitsemehhanisme väliste stressitegurite vastu ja soodustab naha mikrobiootika tasakaalu. PAPAIA, PAPÜÜRUSE JA ARGAANIA TÜVIRAKKUDE EKSTRAKTID – soodustavad naha taaselustumist ja regenereerimist. ALTEE EKSTRAKT- Rahustab nahka ja annab heaolu.

 • 440 Nutri`Vital Serum – in-Oil 30ml – Nutri`Vital õliseerum

  102,00

  440 Serum in Oil NUTRI’VITAL oma siidise tekstuuriga on välja töötatud kuivale ja väga kuivale nahale. Koostise keskmes on väärtuslikud toitained ning taastavad ja kaitsvad toimeained. Kõik need toimeained toimivad sünergias, et taastada naha heaolu ja aidata taastada selle lipiidide taset ja seega barjäärifunktsiooni. Samuti aitavad nad parandada naha enesekaitsemehhanisme väliste stressifaktorite suhtes, et vältida nahabarjääri funktsiooni uut nõrgenemist. SKVALAANI JA ERINEVATE TAIMEÕLIDE KOMBINATSIOON varustab nahka väärtuslike lipiidelementidega. VALGE POJENGI-LOOTOSE ÕLI EKSTRAKT koos E vitamiiniga aitab parandada naha enesekaitsemehhanisme väliste stressitegurite vastu. SEGU OMEGA-3 JA OMEGA-6 RASVHAPETEST JA ASTELPAJU VILJALIHAST toetab nahabarjääri taastumist. RAHUSTAV KOMPLEKS JA VIIGIKAKTUSE EKSTRAKT rahustab nahka ja annab heaolutunde.

 • 5B Nutri Vital Intense Rich Cream 50ml – intensiivne taastav öökreem

  118,50

  5B Nutri Vital Inten.Rich Cream on oma rikkaliku tekstuuriga kuiva ja väga kuiva naha öine liitlane. Koostise keskmes on väärtuslikud toitained ning taaselustavad ja kaitsvad toimeained, mis tagavad ülima taastumise. Kõik need toimeained toimivad sünergias, et rahustada nahka ja aidata taastada selle lipiidide taset ja seega barjäärifunktsiooni. Samuti aitavad nad parandada naha enesekaitsemehhanisme väliste stressifaktorite suhtes, et vältida barjääri funktsiooni nõrgenemist. FÜTOSTEROOLIDE JA SARAPUUPÄHKLIÕLI KOMBINATSIOON varustab nahka väärtuslike lipiidelementidega. A- JA B6-VITAMIINIDE SEGU soodustab naha taastumist. MESILASVAHA kaitseb transepidermaalse veekao eest. ALLANTOIINI NING KUMMELI- JA HOBUKASTANI EKSTRAKTID rahustavad nahka ja tagavad intensiivse heaolu.

 • 5A Nutri`Vital Light Cream 50ml – Nutri`Vital kerge kreem

  148,00

  5A Nutri Vital Light Cream 50ml on välja töötatud oma õrna tekstuuriga kuiva naha vajaduste rahuldamiseks. Koostise keskmes on väärtuslikud toitained ning taastavad ja kaitsvad toimeained. Kõik need toimeained toimivad sünergias, et taastada naha heaolu ja aidata taastada selle lipiidide taset ja seega barjäärifunktsiooni. Samuti aitavad nad parandada naha enesekaitsemehhanisme väliste stressitegurite suhtes, et vältida barjääri funktsiooni uut nõrgenemist.

  KOMBINATSIOON SKVALAANIST, MAKADAAMIAST JA ERINEVATEST LOODUSLIKEST ÕLIDEST annab nahale väärtuslikke lipiidielemente. EKSTRAKTID ÕUNA JA ALPIROOSI TÜVIRAKKUDEST soodustavad naha taaselustamist ja taastumist. VIINAMARJADE TÜVIRAKKUDE EKSTRAKT aitab parandada naha enesekaitsemehhanisme väliste stressitekitajate vastu.