»ILUHOOLDUS ON ELUSTIIL JA FILOSOOFIA.«

ÜLE 60 AASTA TAGASI TÖÖTAS MARIA GALLAND VÄLJA REVOLUTSIOONLISE JA UNIKAALSE HOLISTILISE ILUMEETODI, MIS PÕHINEB ENERGIAL , TÄPSUSEL JA
HARMOONIAL NING MIS ON TÄNAPÄEVAL AKTUAALSEM KUI KUNAGI VAREM

Selle ainulaadse meetodi vundamendiks on 100% manuaalne modelleeriv tehnika, et tuua rakkudesse elujõudu ja taastadanaha energia. Koduseks kasutamiseks mõeldud efektiivsete toodete ja tasakaalustatud elustiili nõuannete koosmõju toob koheselt esile teie naha ilu.

Maria Galland

LASKE END INSPIREERIDA NAISEST, KELLEL OLI VISIOON

MADAM MARIA GALLAND – PIONEER, KELLE UNISTUSEKS OLI ESILE TUUA NAISE ILU IGAS VANUSES.

Kirgliku tantsijana oli Maria Gallandi suurimaks sooviks väljendada ilu. Ta oli veendunud, et ilu on seotud energiaga. Tema kindel arvamus oli, et igal naisel on oma energia , mis muudab ta säravaks ja kauniks. Nii tegigi ta selle unistuse endale missiooniks – uue põlvkonna professionaalsed hooldustooted, mis on kuni tänaseni kättesaadavd parimates ilusalongides, spaades ja kodustes ilurituaalides, et panna nahk särama.

TUNNETAGE ENERGIAT, MIS ON ALGUSE SAANUD PARIISIST

MARIA GALLAND PARIS ON SÜNDINUD MAAILMA ILUPEALINNAS NING TUNNEB END TÄNASENI METROPOLI SÜDAMES NAGU KODUS.

M a r i a G a l l a n d P a r i s asub Pariisi südames, kuulsas Le Marais linnaosas keset avangardistlikku loomingulisust. Kvartal on siiani inspiratsiooniallikaks meie uutele toodetele, hooldustele ning elustiili nõuannetele, mida me täiendame oma traditsiooniliste ja ajale vastupidanud teadmistega.

KOGEGE MEIE HOLISTILIST LÄHENEMIST ILULE

MARIA GALLAND PARIS INTERPRETEERIB OMA LOOJA FILOSOOFIAT JA PAKUB REVOLUTSIOONILIST MEETODIT , MIS ANNAB KOHESELT NÄHTAVAID TULEMUSI.

MÉTHODE BEAUTÉ ACTIVE koosneb kolmest osast: efektiivne hooldustehnika;
uuenduslikud suurepärase tekstuuriga hooldustooted, milles on parimal moel ühendatud teadus ja loodus; valitud ekspertide poolt antud igapäevased elu tasakaalu hoidmise soovitused. Kõik need kolm elementi koos moodustavad meie holistilise
meetodi iluhoolduses.

MARIA GALLAND PARIS esindus Pariisis