Kuidas hallata keha suuremaid ja väiksemaid probleemseid piirkondi? Seda saab teha!… Samas lõõgastuda lõpmatult meeldivate massaažide ajal ning nautida aromaatseid eeterlikke õlisid!

FUNKTSIONAALNE HOOLITSUSPROGRAMM hõlmab 4 üliefektiivset funktsionaalset hoolitsust – PINGULDAV – SALENDAV – ANTI-STRESS – TOITEV – pakkudes suunatud lahendusi keha probleemidele. Koosneb üksikutest elementidest spetsiifiliste massaažidega „Käte ja Jalgade Hoolitsus“, „Reite ja Tuharate Hoolitsus“ või „ Lõõgastav Seljahoolitsus“. FUNKTSIONAALNE HOOLITSUSPROGRAMM keskendub eraldi vastavate nahapiirkondade probleemidele: nõrk sidekude, tselluliit, või võitleb tõhusalt stressis ja kuiva naha vastu. Erinevaid elemente võib kombineerida vastavalt soovile või teostada kogu keha hoolitsusena.

Meresoola ja aktiivõlidega koorimise ajal juba tunned, et midagi toimub! Nahk muutub sametiselt pehmeks ja on optimaalselt ette valmistatud, et omastada ülikontsentreeritud seerumeid, mida kantakse järgneva massaaži ajal. Valida võib õndsalt soojendava või õrnalt jahutava massaažikreemi vahel, sõltuvalt eelistustest või aastaajast. Shiatsul põhinevad massaaživõtted tagavad suursuguse heaolutunde, seega FUNKTSIONAALNE HOOLITSUSPROGRAMM ei paku mitte ainult nähtavaid tulemusi probleemsetes piirkondades, aga on samas ka meeldiv vabanemine meeltele.