MODELLEERIV MOSAIIK MEETOD

MEIE SIGNATUURHOOLDUS IGALE NAISELE: LEGENDAARNE MOSAIIKMEETOD töötleb iga teie nahapiirkonda individuaalselt

Maria Galland´i hooldusklassika – sügavatoimeline isesoojenev Modelleeriv Mineraalmask on tõestanud oma väärtust läbi aastate miljonikordselt. Iga individuaalne nahapiirkond on hooldatud spetsiaalsete toodete poolt. Modelleeriv Mosaiik Meetod on ideaalne strateegia naha noorendamiseks ja erinevate probleemide lahendamiseks. Tulemuseks on taaselustatud ning noorenenud nahk, justnagu oleks seda „tõstetud“.Nahk uueneb 90% ja seda vaid 90 minutiga! 

Hooldused Modelleeriva Mineraalmaskiga:

Modelleeriv Mosaiik Meetod „Mille Hydrating“ Luksuslik Modelleeriv hooldus Mineraalmaskiga – hooldus on pühendatud naistele, kes soovivad oma „janunevale“ nahale pakkuda intensiivset niisutust soojuse headtegeva toime abil. Tulemus: nahk on rikkalikult niisutatud ning kaitsevõime tugevdatud. Nägu on puhanud, näoovaal modelleeritud ning jume on värske ja särav.
Modelleeriv Mosaiik Meetod “Mille” Luksuslik Vananemise vastane Näohooldus Mineraalmaskiga – Maria Galland oskusteave kvintessents, luksuslike tekstuuride ja aroomidega tõhusad tooted ning erilised manuaalsed tehnikad tagavad püsiva tulemuse. Esmaklassiline näohoolitsus, mis on pühendatud kõige nõudlikumale nahale.
Modelleeriva Mosaiik Meetodi Clartè Kirgastav Näohooldus Mineraalmaskiga- vananevale, rasususele kalduv nahale, millel on peened joonekesed ja mis on kaotanud elastsuse. Tulemus: pinguldav, matistav efekt. Nahk taastab oma tasakaalu. Näokontuurid saavad taaskujundatud ning jume on matt ja ühtlane.
Modelleeriv Mosaiik Meetodi Active Age Hooldus Mineraalmaskiga – näokontuurid on silutud, nahk niisutatud ja pingsam, tänu taastunud naha vitaalsusele, ka vastupanuvõime välistele ärritajatele on suurenenud.