Niisutav tooteliin

Niisutab nahka kogu päeva jooksul:
Täidab kuiva naha kontsentreeritud niisutajaga, mis jätab teie naha värskeks, väljanägemiselt terveks ja ilusaks.

Näitan kõiki 8 tulemust

 • Hydra`Global Thirst-Que Mask 280 50ml – Hydra`Global niisutav mask 50ml

  54,50

  Tõeline naha “janu kustutaja”. Oma kerge, õrnalt sulava tekstuuriga tekitab nahale kohe värskustunde. Niisutavate toimeainetega koostis võimaldab maskil muutuda nahaga üheks, et jaotada ja hoida niiskust naha sügavamates kihtides. Uuenduslike vananemisvastaste komplekside kombinatsioon niisutab nahka sügavalt, annab sellele uut energiat, elustab ja kaitseb. Siledama naha ning värske ja särava jume saamiseks. HYDRA² KOMPLEX (hüaluroonhappe tugevdaja + hüaluroonhape) – stimuleerib nahas hüaluroonhappe ja elastiini loomulikku tootmist. Tagab intensiivse niiskuse, pinguldab ja silub nahka. HÜDRA-KAITSE KOMPLEKS – parandab naha võimet  hoida niiskust  ja niisutab naha erinevaid kihte järk-järgult. TURGUTAV  KOMPLEKS -stimuleerib naha aktiivsust, tõstab naharakkude energiataset ja vähendab väsimuse märke.

 • Hydra`Global Rich Cream 261 50ml – Hydra`Global rikkalik kreem

  96,00

  Taastab hüdrolipiidbarjääri, taastab nahka ja tagab sünergiliste toimeainetega optimaalse heaolutunde. Uuenduslikud vananemisvastased kompleksid ainulaadses koostises toidavad nahka sügavuti, elustavad, stimuleerivad ja kaitsevad. Nahk saab ööpäevaringselt niisutatud ja silutud. HYDRA² KOMPLEX (hüaluroonhappe tugevdaja + hüaluroonhape) – stimuleerib nahas hüaluroonhappe ja elastiini loomulikku tootmist. Tagab intensiivse niiskuse, pinguldab ja silub nahka. NAHA KAITSE KOMPLEKS (merepõhjavesi Noirmoutieri saarelt + makro-vetikate ekstrakt) – elustab, tugevdab naha kaitsemehhanisme ja on kõrge antioksüdantse toimega. ENERGITAT ANDEV KOMPLEKS – stimuleerib naha aktiivsust, tõstab naharakkude energiataset ja vähendab väsimuse märke. MAKADAMIA PÄHKLIÕLI, magusa mandliõli, SHEA VÕI – hoolitseb ja taastab nahka sügavuti

 • Hydra`Global Cream 260 50ml – Hydra`Global kreem

  94,50

  See rikkalik kreem taastab naha hüdrolipiidbarjääri, kaitseb ja annab heaolutunde. Nahk varustatakse ööpäevaringselt niiskusega, hooldatatakse, kaitstakse, stimuleeritakse ja elustatakse. Nahk saab silutud, rahustatud, elastne ja särav. HYDRA² KOMPLEX (hüaluroonhappe tugevdaja + hüaluroonhape)- stimuleerib nahas hüaluroonhappe ja elastiini loomulikku tootmist. Tagab intensiivse niiskuse, pinguldab ja silub nahka. NAHA KAITSE KOMPLEKS (merepõhjavesi Noirmoutieri saarelt + makro-vetikate ekstrakt) – elustab, tugevdab naha kaitsemehhanisme ja on kõrge antioksüdantse toimega. TURGUTAV KOMPLEKS stimuleerib naha aktiivsust, tõstab naharakkude energiataset ja vähendab väsimuse märke. MAKADAMIA PÄHKLIÕLI, SQUALAN, SHEA VÕI  –  toidab, taastab ja silendab nahka

 • Hydra`Global Light Cream 262 50ml – Hydra`Global kerge kreem

  88,00

  Annab nahale tõelise värskuse tunde. Uuenduslikud vananemisvastased kompleksid unikaalses koostises elustavad, stimuleerivad ja kaitsevad nahka. See on niisutatud ja silutud ööpäevaringselt. HYDRA² KOMPLEX (hüaluroonhappe tugevdaja + hüaluroonhape) – stimuleerib nahas hüaluroonhappe ja elastiini loomulikku tootmist. Tagab intensiivse niiskuse, pinguldab ja silub nahka. NAHA KAITSE KOMPLEKS (merepõhjavesi Noirmoutieri saarelt + makro-vetikate ekstrakt) –  elustab, tugevdab naha kaitsemehhanisme ja on kõrge antioksüdantse toimega. ENERGITAT ANDEV KOMPLEKS – stimuleerib naha aktiivsust, tõstab naharakkude energiataset ja vähendab väsimuse märke.

 • 260 Hydration Set 2024 – niisutavate toodete komplekt

  98,00

  Niisutav komplekt ammutab inspiratsiooni hommikukastest, toob teie nahale iga päev värske ja uue alguse. Need tooted värskendavad,taaselustavad teie nahka ja annavad vajaliku niisutuse pärast seda, kui ta on silmitsi seisnud talvise kuivusega.HÜALUROONHAPE Aitab nahal paremini säilitada niiskust ning muudab naha siledamaks ja pingsamaks.
  NAHA KAITSE KOMPLEKS (merepõhjavesi Noirmoutieri saarelt + makro-vetikate ekstrakt) – elustab, tugevdab naha kaitsemehhanisme ja on kõrge antioksüdantse toimega.VÄÄRTUSLIKUD LIPIIDID Naha barjääri tugevdamiseks toidavad nahka lipiidelementidega. Kui lipiidid ja niiskus on tasakaalus, ühtlustub naha loomulik kaitsebarjäär ja niiskuskadu peatub.

  komplekt sisaldab:260 | HYDRA’GLOBAL Cream 50ml meie bestseller: selle kreemjas tekstuur tagab pideva niisutuse 24 tunniks.
  240 | HYDRA’GLOBAL Serum 15ml seerum niisutab ja tagab värske ja särava jume.
  280 | HYDRA’GLOBAL Mask 20 ml – Maski aktiivsed koostisosad niisutavad nahka sügavuti See on pingsam ja siledam.

 • 469 Nutri Vital Anti-Dryness Expert Cream 50ml – kuivusevastane ekspertkreem

  118,00

  469 Anti Dryness Expert Cream- Kuivusevastane ekspertkreem – Vajad S.O.S. hooldust kõige kuivematele nahapiirkondadele? See kergelt imenduva tekstuuriga kreem on ideaalne lahendus, mis leevendab naha kaugelearenenud kuivust ja pehmendab karedad kohad. Õrna tekstuuriga kreem rahuldab väga kuiva ja kareda naha vajadusi. Koostise keskmes on väärtuslikud toitained ning taastavad ja kaitsvad toimeained. Kõik need toimeained toimivad sünergias, et taastada naha heaolu ja aidata tal taastada oma barjäärifunktsioon. Samuti aitavad nad parandada naha enesekaitsemehhanisme väliste stressitegurite suhtes, et vältida barjääri funktsiooni uut nõrgenemist. SKVALAANI JA ERINEVATE LOODUSLIKE ÕLIDE JA SHEAVÕI KOMBINATSIOON annab nahale väärtuslikke lipiidielemente. PAPAIAEKSTRAKTI JA MITMEÕIELISE NARTSISSI EKSTRAKTI KOMBINATSIOON aitab nahka taaselustada ja parandab kuivuse märke. E-VITAMIINI NING RÕIKAPUU ja MUNGALILLE KOMPLEKS aitab parandada naha enesekaitsemehhanisme väliste stressitegurite vastu. AASIA VESINABA rahustab nahka ja annab heaolutunde

 • 460 Nutri`Vital Set 440*30ml – 460*50ml – niisutavate toodete komplekt

  178,00

  440 Serum in Oil NUTRI’VITAL oma siidise tekstuuriga on välja töötatud kuivale ja väga kuivale nahale. Kerge tekstuuriga 460 Nutri Vital Cream on välja töötatud kuiva ja väga kuiva naha vajaduste rahuldamiseks. Koostise keskmes on väärtuslikud toitained ning taastavad ja kaitsvad toimeained.

 • 240 Hydra`Global Serum 30ml – Hydra`Global niisutav seerum

  101,00

  Kontsentreeritud niisutus- 240 HYDRA’GLOBAL seerum, millel on “uue naha” efektiga vedel tekstuur. Imbub naha rakkudesse, hajutades selle järk-järgult sügavale naha sisse.
  Niisutab koheselt ja pikaajaliselt terve ööpäeva vältel. Nahk saab energiat ja taaselustatakse, “janu” kustutatakse. Nahk tundub sile, elastne, värske ja särav. Peamised toimeained: HYDRA² KOMPLEX (hüaluroonhappe tugevdaja + hüaluroonhape)- Stimuleerib nahas hüaluroonhappe ja elastiini loomulikku tootmist. Tagab intensiivse niiskuse, pinguldab ja silub nahka. NAHA KAITSE KOMPLEKS (merepõhjavesi Noirmoutieri saarelt + makro-vetikate ekstrakt)- Elustab, tugevdab naha kaitsemehhanisme ja on kõrge antioksüdantse toimega. TURGUTAV KOMPLEKS – Stimuleerib naha aktiivsust, tõstab naharakkude energiataset ja vähendab väsimuse märke. NIISUTUST VÕIMENDAV KOMPLEKS- Tagab kohese niisutuse ja hajutab selle järk-järgult naha sisse, vähendades samal ajal transepidermaalset veekaotust.