„Keha harmoonia on kooslus erinevatest aspektidest: hingeline heaolu, toitumine, liikumine ja hoolitsemine keha eest. Lihasjõu parendamine liigub suure hooga tahtejõu tugevdamise poole.“ (Maria Galland)

2 uut signatuurhoolitsust Maria Gallandilt:

  • Salendav ja pinguldav hoolitsus

-See manuaalne hoolitsus ühendab endas erinevaid massaažitehnikaid, et hooldada sügavuti peamisi probleemseid piirkondi ja teostada eksklusiivne js spetsiifiline Maria Gallandi poolt kohandatud järjestus: sügavad libisevad vajutused, pigistused, naha rullimised, esteetiline drenaaž…

  • MG salendava hoolitsuse 3 eesmärki on: kiirendada vere- ja lümfiringet, parandada naha pingsust ja toonust ning hõlbustada võimsate aktiivainete imendumist.

-Detox ja energia hoolitsus

-Hingamisharjutused, “kassikäpad”, “päikese” ja “kuu” ringjad liigutused, risti silitused, hõõrumine, survega libisemine, “linnu” silitused, suured pigistused, silitused ja stimuleeriv surve spetsiifilistel meridiaanipunktidel, loovad eksklusiivse Maria Gallandi järjestuse, mis taastab sügava heaolutundega energia ning tagab suurepärase tervikliku hoolitsuse.

-Stimuleerides energeetilisi meridiaane ja lõõgastades lihaspingeid, on selle energiatandva hoolitsuse eesmärgiks tõeliselt sügav lõõgastus ja “teise tuule” täitmine meie energias.

ENESEKINDLUSEGA MINA ǀ SPA MINU JAOKS

Muuda oma kodu heaolu oaasiks!

Naudi oma eksklusiivset SPA MINU JAOKS komplekti* ning too unikaalne spa-atmosfäär oma koju!