Selle pildi alt-atribuut on tühi. Failinimi on MAR_Unterschrift_light_cerise_4c.jpg

MARIA GALLAND PARIS – 60 aastat kogemusi ilumaailmas. Enam kui 40 riigis, üle 10 000 ilusalongis usaldatakse oma ilu ning heaolu MARIA GALLANDi kätesse.

See andekas prantslanna avas oma Pariisi kodus „ilunõustamise kabineti“, kus ta pakkus kohandatud „käsitööna“ iluhoolitsusprogramme, mis olid suunatud näo eripiirkondade vajadustele.  MARIA GALLANDi visiooniks oli säilitada naha nooruslik ilu ja sära. Koos dermatoloogidega arendas ta hoolduskontseptsiooni, mis on sama unikaalne kui nahk ise. Isegi tänapäeval, 50 aastat hiljem loob see hoolduskontseptsioon ilumaailmas standardeid. Tema ambitsiooniks oli arendada tugevatoimeliste aktiivainetega tooteid.

Kõige tunnustatumate bioloogide abiga arendas ta välja oma esimese koostise küpsele nahale. Noorendav kreem nr 5 oli sündinud ja valitud, nr 5 oli austusavaldus Coco Chanel´ile ning tema parfüümile №5. Iga toote number sümboliseerib teed ilu saladuseni ja on loodud kõige nõudlikumatele naistele.

Mis muudab Maria Gallandi nii eriliseks?

Unikaalne. Nõudlik. Väärtuslik. Kunstipärane –  „äärmiselt erinevate vajaduste mosaiik“. See ongi meie naha loomus.  MARIA GALLAND`i meetod on põhinenud läbi aegade täpsele naha analüüsile ning  iga naha osa individuaalses lähenemises. Hooldused on kohandatud vastavalt naha vajadustele – vaid nii saab naha ilu optimaalselt säilitada.

 Manuaalselt tehtavad hooldused  loovad hea harmoonia keha, vaimu ja hinge vahel.  MARIA GALLANDi  toodete ning protseduuride edu on üles ehitatud pikaajalistele traditsioonidele ning tugineb firma tugeval innovatsiooni vaimsusel, muutes selle üheks kõige modernsematest firmadest kosmeetika- ja ilutööstuses. Nagu ka pidevad uuendused firmas, on nende pikkade aastate jooksul saanud uuendusi ka tooted ja pakendid.

Uudistooted

Meie kliendid on üha enam teadlikud, et kiire elustiil mõjutab naha heaolu ning otsivad tõhusat ja aega säästvat nahahoolduslahendust. Maria Galland Paris – professionaalne nahaekspert – keskendub uuenenud LUMIN`ECLAT tooteliini kaudu intensiivsele elule allunud naha sära taastamisele. Uuenenud LUMIN `ECLAT tootelini innovatiivseks toimeaineks on Provence`i roosi ekstrakt – loodusesse peidetud tõeline aare! Mõnel lillel on erakordne võime säilitada nende aroom ja värvi sära. Provence’i roos (rosa centifolia) on üks sellistest. Tuntud ka kui “lillede kuninganna“, mida kasutatakse traditsioonilises meditsiinis kogu maailmas. Lõuna-Prantsusmaal kasvaval roosil on ainulaadne omadus parandada naha ainevahetust ja vastupidavust. Roos on rikas tõhusate fütomolekulide poolest.

Eripakkumised – limiteeritud kogused!

Sooduspakkumised

MILLE luksuslikud tooted

Ülimalt luksuslik nahahooldus vananemisvastase tulemusega: Nahka hooldatakse parimate aktiivainetega ja kõik vananemise ilmingud kaovad.
Pinguldab, vormib, uuendab ja värskendab nahka.