260-240-280-250-251-HYDRA’GLOBAL niisutav ilurituaal

99,00

Tutvumiskomplekt viie tootega ainulaadseks, kõikehõlmavaks niisutavaks rituaaliks:

  • Rikkalikult niisutav kreem – 260 Crème HYDRA’GLOBAL 50 ml (originaalsuurus).
  • “Uue naha efektiga” seerum – 240 Sérum HYDRA’GLOBAL  15 ml (reisipakend).
  • Naha “janu kustutav” ülimalt niisutav mask – 280 Masque Désaltérant HYDRA’GLOBAL 20 ml (reisipakend).
  • Lõhnavaba multiaktiivne silmaümbrusmask – 251 HYDRA’GLOBAL Masque Froid Défatiguant Regard (proovipakend).
  • Ideaalselt niisutav silmaümbrus geel-kreem –  250 Gel-Crème Contour des Yeux HYDRA’GLOBAL (proovipakend).
  • Komplekti väärtus: 129,00 Eur

 

Tootekood: 3002814 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

260 Crème HYDRA’GLOBAL  Igapäevane annus niiskust ja energiat: see rikkalik kreem taastab naha hüdrolipiidibarjääri, kaitseb seda ja annab heaolutunde. Nahk on ööpäevaringselt niisutatud, toidetud, ideaalselt kaitstud, stimuleeritud ja taaselustatud. See on silutud, rahustatud, elastne ja saab uue sära.

240 Sérum HYDRA’GLOBAL täiuslikus kontsentratsioonis ja vedelate tekstuuridega, mis annab uue naha tunde, niisutab naharakke ja jaotab seda järk-järgult sügavamatesse nahakihtidesse. Nahk on koheselt niisutatud, turgutatud ja ööpäevaringselt elujõuline . See on silutud, rahustatud, värskeks ja säravaks muudetud.

280 Masque Désaltérant HYDRA’GLOBAL on tõeline janukustutaja. Kerge, sulava tekstuuriga kreemmask annab nahale koheselt värskuse tunde. Niisutavate koostisainetega mask ühtlustub nahal, et säilitada niiskust naha sügavamates kihtides. Innovaatiliste vananemisvastaste komplekside kombinatsioon niisutab nahka süviti, annab energiat, elustab ja kaitseb seda saavutades värske ja särava jume.

Silmaümbruse ilu ja nooruslikkuse säilitamiseks on Maria Galland Paris välja töötanud 250 Gel-Crème Contour des Yeux HYDRA’GLOBAL – uue põlvkonna vananemisvastase niisutava hoolduse. See geel-kreem niisutab ja ergutab nahka täiuslikult, et säilitada selle nooruslikkust

Silmakontuuri ilu ja nooruslikkuse püsivaks säilitamiseks on Maria Galland Paris välja töötanud 251 Masque Froid Défatigant Regard HYDRA’GLOBAL. See värskendava tekstuuriga energiseeriv niisutav silmaümbruse mask annab silmakontuuridele koheselt vähem väsinud välimuse ja siludes neid samal ajal.