“KOOKON” VAHTMASKIGA hooldused

„Kookon“ vahtmaskiga näohoolduses keskendutakse lõõgastumisele ja heaolutundele. See on eriline tänu kasutoovale massaažile, millega kaasnevad individuaalsed hoolduse etapid, lõõgastab näojooni, silub nahka ning varustab sidekude energiaga.
Puhastamine, aktiivainete kokteilid, näomask ja mõnusalt pehme vahumask – mis mähib näo justkui kookonisse – varustab nahka ülikontsentreeritud toimeainetega, annab sellele uuendatud energia ning elastsuse. Paneb naha pakatama tervisest ja elujõust.

Niisutav hooldus „Kookon“-maskiga – äärmiselt lõõgastav hooldus elutule ja kuivale nahale. Tulemuseks on rikkalikult niisutatud ning värskendatud nahk.
Taastav Lift Comfort iluhooldus vahtmaskiga (kaaviarimaskiga) – rikkaliku lõõgastust ja pehmust pakkuv hooldus. Tulemuseks: nahk on ülesturgutatud ning sära ja kirkus on taastatud. Jume on heledam ning naha tekstuur peenem.
Tundliku naha hooldus „Kookon“-maskiga – äärmiselt lõõgastav hooldus tundlikule ja ärritunud nahale. Tulemuseks on rikkalikult niisutatud, rahustatud ning kaitstud nahk.